Заказать церемонию:

zags.net.ua

(097) 715-75-47


ГоловнаВаше весілля

Ваше весілля 

 

Банкетний зал Вернісаж

Є в Києві кілька ресторанів і кафе, куди гості вертаються дуже часто. Буває, молодята відсвяткують весілля, а через якийсь час гуляють там і хрестини.

 

Озвучування виїзної церемонії

Виїзна церемонія - це не тільки арки й квіти, ведуча й романтичний сценарій, - це ще й професійний звук. Який повинен донести кожне слово, кожну емоцію до слухачів.

 

Зовнішній вигляд ведучої виїзної церемонії

Напевно, у кожної нареченої є своя особиста думка в тому, як повинна виглядати виїзна церемонія. Звичайно, зовнішній вигляд ведучої повинен органічно вплітатися в концепцію церемонії

 

Сценарій виїзної церемонії

Якщо ви вже визначилися, і на вашому весіллі буде виїзна церемонія. Прийшов час написати її сценарій

 

Вибір арки для виїзної церемонії

Весільна арка - це незмінний атрибут виїзної церемонії. Чим потрібно керуватися у виборі арки. Які бувають весільні арки. Як підібрати арку в стилі весільного плаття, для яскравих і елегантних весільних церемоній.

 

Вінчальний календар 2012

Церемонія вінчання - дуже гарне дійство, наповнене таємним змістом для віруючих людей. Обряд вінчання проводиться в певні дні. Перевірте чи підходить обрана вами дата весілля для вінчання.

 

Весільні традиції, весільні обряди, весільні звичаї, весільні прикмети

Існує безліч весільних традицій і обрядів. Деякі з них беруть свій початок зі стародавніх українських звичаїв. Деякі прийшли до нас із інших країн. Які ж обряди й традиції проводяться на сучасному українському весіллі?

 

Кейтеринг на виїзній церемонії

Нерідко перед виїзною церемонією молодята влаштовують фуршетный стіл. Якщо церемонія проходить далеко від ресторану - має сенс скористатися послугами кейтеринга.

 

Виїзна церемонія в Лаврі

Що може бути краще для зміцнення шлюбу, чим світлий і одухотворений спокій Києво-Печерської Лаври. Організація виїзної церемонії на історичній території.

 

Неординарні випадки на виїзній церемонії

Виїзна церемонія - справа серйозна, як відомо. Але навіть у цій офіційній обстановці трапляються веселі моменти. Хвилювання, нерідко, змушує молодят забути  сценарій і діяти самим непередбаченим чином.

 

 

Выездная церемония бракосочетания