Заказать церемонию:

zags.net.ua

(097) 715-75-47


ГоловнаВесільна флористика

Весільна флористика

букетик нареченої в Києву

гарний весільний букет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як хочеться, щоб на весіллі все було гарне: ексклюзивна сукня, стильний ресторан, ведуча  з іменем, і, безумовно, багато квітів. Неважливо, чи будуть ці квіти штучні або живі, головне, щоб квіти подобалися вам і вашим гостям, радували око, занурювали в атмосферу свята. Флористи весільної студії «Прем'єра» допоможуть зробити ваше свято чарівно прекрасним. Обговоривши з нами всі нюанси (такі як: загальна колірна гама всього свята, жива квітка або штучний і.т.д.), ви зможете вибрати й самі квіти, адже не варто забувати, що в кожної квітки своє значення.

Прикраса весілля квітами

Отже, вам захотілося, щоб на вашому весіллі переважали білі квіти, такі як: пролісок, ромашка, білий бузок. Прекрасний вибір, адже саме ці квіти є символом бездоганної чистоти відносин, молодості. Особливо добре на весільній арці виглядають конвалії ( не обов'язково живі, адже захисники лісу вам можуть не вибачити таку розкіш). Прикрасивши весільну арку польовими або лісовими квітами, ваша виїзна церемонія перетвориться в справжнє весняне свято, скрізь буде відчуватися свіжість і чиста, як роса, любов

аксесуари для виїзної церемонії

Дуже часто наші клієнти просять прикрасити весільну церемонію й зал рожевими квітами. На весіллі рожевий колір виглядає дуже добре, ніжно. Це колір ненав'язливий і доброзичливий, тому, якщо він вам подобається, то сміливо зупиняйтеся на ньому.

Якщо рожевий колір занурює нас у мир казки й магії, то червоний, який, до речі сказати, набагато рідше використовується у весільних церемоніях, дарує відчуття гарячої любові й пристрасті. Й чим насичініший колір, тим сильніше любов. Якщо ви людина смілива й  закохана – вибирайте цей колір.

Композиція на стіл молодятам

Рідко на весільній церемонії використовується жовтий колір, адже він означає незабаром любовну зраду. Тому, якщо навіть ви без розуму від жовтих тюльпанів, нарцисів і мімоз, усе – рівно рекомендуємо не ризикувати, особливо в день весілля.

квіти на стіл

Оригінальні пари вибирають бузковий і синій колір. І хоча айстри, дзвіночки, незабудки, іриси самі по собі не дуже святкові квіти, усеж дуже цікаво й ніжно виглядають на весіллі.

 

квіти для виїзної церемонії

Тепер, коли наші молоді знають, про що говорить кожний колір, можете вибрати для себе самий підходящий, а фахівці – дизайнери студії «Прем'єра», допоможуть вам у цьому, адже вам так хочеться, щоб ваше весілля й виїзна церемонія булиоригінальними і  не схожими на будь-яку іншу, адже вона ваша, адже вона інша!

 

Як оформити букетик нареченої.

 

 

Выездная церемония бракосочетания