Заказать церемонию:

zags.net.ua

(097) 715-75-47


Виїзна церемонія Київ

Ведуча виїзної цереонії

Виїзна церемонія – це весільна церемонія одруження за стінами РАГСу. Такий підхід є більш вишуканим, більш яскравим. Весільна церемонія може набути європейських рис, або, навпаки, набути неповторного українського колориту.

Тільки уявить, білосніжна весільна арка, під нею стоїть, чекаючи кохану, схвильований наречений. Ще мить і долі наречених об’єднаються назавжди. А цей спогад, коли ви, у супроводі батька, проходили дорогою щастя під дощем з пелюсток, стане хронікою вашої сімейної династії.

Що ми пропонуємо, ціни

оздоблення виїзної церемонії шлюбу

- проведення церемонії в будь-якому місці Києва від 1500 грн. (мінімум) і від 2000 грн. (ексклюзив), залежить від обраного сценарію

- відома ведуча Вікторія Довженко на весільний бенкет від 7000 грн.

- оренда весільних арок з штучних квітів від 1000 грн. (композиція тільки зверху арки) і від 1500 грн. (арка повністю у квітах). У ціну включена доставка й установка

- усі необхідні аксесуари - дорога щастя, столик для підписів, квіткові композиції від 200 грн. (один елемент) і від 2000 грн. (за весь комплект)

- композиції з живих квітів від 200 грн. (мінімум) і від 1500 грн. (ексклюзив)

- гнучка система знижок при комплексних замовленнях

Ведуча Вікторія Довженко

Виїзна церемонія у Києві

Вікторія Довженко, безперечно, одна із кращих ведучих виїзних у Києві. Це й досвід роботи на багатьох заходах, і гарний професійно поставлений голос, відмінне володіння російським, українським і англійським мовами, і тільки кращі авторські сценарії виїзної церемонії.

Читайте також розділ выездная церемония на російській мові.

Переваги виїзної церемонії

Усе частіше на весіллях наречені організовують виїзні церемонії, це і не дивно, адже радянський конвеєрній спосіб одруження у РАГС – може розчарувати з перших же хвилин. Наприклад, одна наречена висловила це просто – «Я не хочу, щоб мені дихали у спину!»

Виїзна весільна церемонія одруження вільна від цих недоліків і має багато суттєвих переваг. Починаючи від вільного вибору місця і часу проведення, закінчуючи вибором сценарію і введенням стилістичних елементів. Наприклад, ви можете замовити виїзну церемонію у європейському стилі, або в українському народному стилі. Якщо ж вам заманеться чогось справді ексклюзивного – до ваших послуг сценарій «alice in wonderland» або церемонія із пелюсток троянд. У цьому випадку усе обмежується тільки вашим смаком і фантазією.

Де провести виїзну

Виїзна церемонія у парку

Виїзну церемонію шлюбу Ви можете провести як у залі ресторану, де буде проходити бенкет, так і в більш екзотичних місцях: у парку, на березі, на висотній терасі готелю або просто на зеленій галявині. Ви не будете обмежені ні часом ні місцем, що в день весілля має дуже важливе значення. Адже весільний день розписаний до хвилини!

Хто проводить виїзну

Для проведення весільної церемонії запрошують професійну ведучу виїзних. Тільки професіонал з добре поставленим голосом може передати всю палітру почуттів, емоцій. Яку б церемонію ви не організовували, грамотний підхід до її проведення тільки покращить вашу ідею.

Часто ведуча виїзної, якщо дозволяє її кваліфікація, проводить і весільний бенкет. У цьому випадку ви уникнете розбіжностей у поєднанні реєстрації шлюбу і початком бенкету.

Для озвучення церемонії часто запрошують музичні колективи: тріо бандуристів, арфіста, класичний струнний квартет. Загалом, озвучення проводить професійний звукорежисер.

Студія «Прем’єра»

Озвучення виїзної церемонії шлюбу

Наша команда допоможе утілити ваші самі сміливі фантазії щодо організації свят. Ваша весільна церемонія буде незвичайною, яскравою і пам’ятною. Ми зробимо усе необхідне для організації виїзної на високому професійному рівні. Гарантією цьому є дуже і дуже багато успішних весіль, які ми організували. Хочете в цьому переконатись? Зателефонуйте нам і отримайте безкоштовну консультацію, щодо організації вашого свята, адже тільки від вас залежить якою саме буде ваша виїзна церемонія шлюбу.

 

 

 

 

Выездная церемония бракосочетания