7 фактів про шлюб, які потрібно розповісти своїм дітям

56 просмотров

Ці прості істини допоможуть наступному поколінню прожити в шлюбі довго і щасливо.

7 фактов о браке, которые нужно рассказать своим детям

  1. Якщо дружина готує вечерю, чоловік повинен помити посуд. Якщо чоловік відвозить дітей в школу, дружина повинна приготувати їм обіди. Загалом, варіантів маса, але сенс у тому, щоб розділяти обов’язки навпіл.
  2. В реальному світі подружжя ніколи не ведуть себе так, як у голлівудських комедіях. Просто сценаристи намагаються зробити своїх героїв смішніше для глядачів і змушують їх говорити один одному безглузді речі.
  3. Мати схожі інтереси це добре, але куди важливіше мати спільні життєві цілі. Ви можете любити різні серіали, але зате прагнути до однієї мети і досягти її спільними зусиллями.
  4. Починати з нуля — це нормально. Коли ви починаєте заробляти і поступово досягти фінансового благополуччя, це дає вам надміцний фундамент для міцних відносин.
  5. Занадто багато людей розглядають шлюб як вихід на пенсію. Коли ти одна, то витрачаєш багато часу, щоб виглядати і одягатися привабливо. Важливо продовжувати це робити і не розслаблятися.
  6. В шлюбі є тільки ти і він. Ваші друзі або батьки не винні, якщо у вас щось не виходить. Відповідальність за успіх або провал відносин лежить повністю на вас, так що прийми це всерйоз.
  7. Якщо ви не відчуваєте задоволення, значить, щось не так. Ви повинні щиро насолоджуватися товариством один одного і цінувати кожну мить, проведений разом.
Комментировать
0
56 просмотров
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно