Для кого весілля робимо? Або 6 типажів молодят

304 просмотров

Один з найбільш відомих і досвідчених провідних Москви Єгор Пирогів розповів Cosmo, який достатньо задати питання молодятам, щоб багато чого зрозуміти про їхнє майбутнє весілля.

Для кого весілля робимо? Або 6 типажів молодят

Весілля, які проводить Єгор Пирогів, відрізняє атмосфера витонченого вечері, де, з одного боку, дотримані всі світські рамки пристойності, а з іншого, — гості занурені в душевний і тепле неформальне спілкування. За роки роботи у Єгора виникла необхідність класифікувати для себе, як для професіонала, різні категорії пар. Виявилося, що найбільш разючі відмінні риси, які визначають вектор всьому, що відбувається, можна побачити, просто запитавши у пари: «Для кого ви робите весілля?».
Поділ вийшло місцями кумедними, місцями до болю знайомим, але абсолютно парних. Впізнаєте себе?

Для нареченої

У сучасному розумінні це класична, повітряна картинка, багата пастельними відтінками, ніжними деталями і зворушливим моментами. Ведучий на такому заході підтримує ліричну лінію, щоб всі гості точно знали, для кого ця весілля.

Для нареченого

Коли локомотивом пари є чоловік, активно приймає всі рішення, весільна підготовка теж може опинитися у фокусі його уваги. Тоді колорит у свята виходить абсолютно особливий: лаконічний, стриманий і брутальний. Без пудри. І підбір артистів, і оформлення строго відповідають чоловічий філософії про те, яким має бути весілля. Ведучий у цьому випадку стає менш сентиментальним, але більш стриманим і конкретним.

Для кого весілля робимо? Або 6 типажів молодят

Для родичів

Весілля для мам, тат, бабусь, дідусів, племінників, двоюрідний сестер і троюрідних братів. І ще для групи родичів з Краснодара. Такий захід доречніше назвати не елегантно — «весільна вечеря», а просто і по-російськи — «весілля». Зараз поясню. Родичі часом досить сильно тиснуть на користь іншого сценарію з традиційними моментами, які разом з крадіжкою нареченої заодно вкрадуть і вашу вишукану задумку. Вийде гарна російська весілля. Попередьте ведучого, він повинен бути готовий.

Для колег і бізнес-партнерів

Коли наречений і наречена відбулися в професії і для них дуже важлива така складова, як власне позиціонування, весілля стає трохи більше схожа на корпоратив. На торжестві присутнє керівництво і колеги, тому молодята перебувають у тіні, скромні і намагаються, в першу чергу, догодити гостям. Дуже важливим гостям.

Для кого весілля робимо? Або 6 типажів молодят

Для Инстаграма

Найяскравіша категорія пар — зірки, знаменитості і блогери. Вони запрошують весільні агентства і професіоналів, які теж мають негласну позначку «зіркові». На першому місці відеографи і фотографи, до яких беззастережно потрібно прислухатися всім іншим, щоб не зіпсувати медійну хвилину слави. Вести ці весілля легко, тому що у таких молодят схожі гості: активні, балакучі, сміливі і готові до експериментів.

Для кого тільки не роблять

У висновку, я розповім одну історію. Якось я вів весілля для друзів наших менших — чотирилапих улюбленців пари, які були серед запрошений і гордо сиділи за столом. Із-за алергії нареченого кішечок нареченої переселили до тещі. Колишня господиня швидко скучила за своїм улюбленцям і приготувала для них спеціальне місце і весільне меню. У підсумку, вихованці стали головними героями, з якими молодятам навіть довелося конкурувати в боротьбі за увагу громадськості.

Комментировать
0
304 просмотров
Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

Это интересно